BŘEZEN | ||
---|---|---|
Okresní kolo chemické olympiády | Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, O-Zábřeh | Vybraní žáci z IX. C |
ÚNOR | ||
Exkurze | Důl Anselm | V. B |
Za věcmi, výstava | Galerie výtvarného umění v Ostravě | III. C |
Exkurze OSPOD | Vybraní žáci | |
Kamarádi, Pavučina | Škola | III. A, III. B, III. C, III. D |
Pipi dlouhá punčocha, divadelní představení v angličtině | K-trio, Ostrava-Hrabůvka | VI. A |
Ozdravný pobyt 7. tříd | Hotel Paramon, Suchá Rudná | VII. A, VII. B, VII. C |
Kdo zná a umí, ten si píská | K-Trio, Ostrava-Hrabůvka | VIII. A |
Voda, vzduch, Prima pokusy | Škola | III. B, III. D |
Dobrodružství v internetových mořích, Pavučina | Škola | V. A, V. D |
Duševní zdraví, Dlouhodobý preventivní program Buď OK | Renarkon | IX. A |
Projektový den s rodilým mluvčím anglického jazyka, Healthy life style | Škola | VIII. A |
Hodina německého jazyka s rodilým mluvčím | Škola | VIII. A, IX. A |
Okresní kolo v přehazované | ZŠ Polanka | Vybraní žáci |
Soutěž v programování | VŠB Ostrava-Poruba, Fakulta elektroniky a informatiky | Vybraní žáci |
Nebezpečí a jak na něj, Pavučina | Škola | II. A, II. B, II. C, II. D |
Putování za Karlem IV., THeatr menu | Škola | IV. A |
Policista, prezentace povolání | Škola | VIII. B, VIII. C |
Beseda s Ester Starou | KMO | III. B |
Colliery Made Games 2024, crossfitový závod | Colliery CrossFit Ostrava, O-Vítkovice |
Vybraní žáci |
Projektový den s rodilým mluvčím anglického jazyka | Škola | VI. A, VI. B |
Rehek zahradní, beseda | Škola | IV. A, IV. B, V. A, V. B, V. C, V. D |
Buďme kamarádi, Pavučina | Škola | I. A, I. B, I. C, I. D |
Exkurze do České televize | Ostrava | VII. A |
Povolání policista, beseda v rámci volby povolání | Škola | VIII. A |
LEDEN | ||
Dopravní výchova, Přednáška, Městská policie | Škola | III. A, III. B, III. C, III. D |
Exkurze Huyndai, exkurze k volbě povolání | Nošovice | Vybraní žáci |
Poetomat, THeatr ludem, preventivní program | Škola | V. A |
City (SiTy) pocity, THeatr ludem | Škola | V. B, V. C |
Zimní královna, balet | Janáčkova konzervatoř | I. A, II. A, II. B, II. C |
Lesní škola | Bělský les | II. C |
Když nesvítí obrazovka, Pavučina, preventivní program | Škola | IV. A, IV. B, IV. C |
Beseda v knihovně | Knihovna města Ostravy | V. A |
Netolismus, Dlouhodobý preventivní program Buď OK | Renarkon | VIII. A, VIII. B, VIII. C |
Mobilní dopravní hřiště | Škola | I. A, I. B, I. C, I. D, II. A, II. B, II. C, II. D, III. A, III. B, III. C, III. D |
Ptáci v zimě | Ostravské muzeum | I. D |
Zdravý životní styl, Dlouhodobý preventivní program Buď OK | Renarkon | VII. A |
Dobrodružství v internetových mořích, Pavučina | Škola | V. B |
Dobrodružná cesta k planetám | Planetárium, Ostrava | V. D |
Zdravý životní styl, Dlouhodobý preventivní program Buď OK | Renarkon | VII. B, VII. C |
Dášeňka | Divadlo loutek | III. C, III. D |
Včelí kolektiv | Škola | III. B |
PROSINEC | ||
Teambuiding | Lezecká stěna, Důl Hlubina | VIII. B |
Přání | Cinema City | I. C, I. D, III. A, III. B, III. C, III. D, IV. A, IV. B, V. A, V. B, V. D |
Perinbaba a dva světy | Cinema City | Žáci II. stupně |
Vánoční koncert | Ostrava-Hrabůvka, kostel Panny Marie | Školní sbor |
Doupata | Galerie Plato | V. A |
Americké centrum | Knihovna města Ostravy | IX. A, IX. B |
Půjdem spolu do Betléma | Divadlo G | I. A, I. B |
Šikana, Dlouhodobý preventivní program Buď OK | Renarkon | VI. A, VI. B |
Florbal | ZŠ Ostrava, Gen. Píky | Vybraní žáci |
Začarovaná hruška | DLO | V. B |
Šplh o tyči | ZŠ J. Šoupala, Ostrava-Prouba | Vybraní žáci |
Vánoční tvoření | Ostravské muzeum | IV. A |
Výstava betlémů | Klub Parník | II. A, II. B, II. C, II. D, III. A, III. C, III. D, V. B, V. C |
Pevnost poznání, exkurze | Olomouc | VIII. A, VIII. C |
Vánoční program | Ostravské muzeum | III. A, III. B, III. C, V. C |
Benefiční koncert | Evangelický Kristův kostel v Ostravě | Školní sbor |
Hudební workshop | Klub Atlantik | III. C, III. D |
Beseda k volbě povolání | IPS Ostrava | IX. A, IX. B, IX. C |
Hledáme nejlepšího mladého chemika | Střední průmyslová škola chemická, O-Zábřeh | Vybraní žáci |
Vánoční jarmark | Škola | |
Vánoční betlémy | Klub Parník | I. A, I. B |
Jr. NBA, velké finále | Hala Královka Praha | Vybraní žáci |
ČEPS cup, florbalový turnaj | Hala Hladnov | Vybraní žáci |
Pečení perníčků | Školní jídelna | Vybraní žáci |
Beseda v knihovně | Knihovna města Ostravy | VI. B, VII. B |
Vánoční hodina s rodilým mluvčím | Škola | IV. B, IV. C, V. A, V. B, V. C, V. D, VI. A, VI. B, VII. A, VII. B, VII. C, VIII. A, VIII. B, VIII. C, IX. A, IX. B, IX. C |
Vánoční tvoření, Korálkování | Škola | IV. B |
Celé Česko čte dětem, čtenářská dílna | Škola | V. A, V. D |
Lesní škola | Bělský les | III. B |
THeatr ludem, MAXI dílna aneb Fík jde do světa, dramadílna | Škola | I. C, I. D |
LADÍ, NELADÍ?! Setkání se smyčcovým kvartetem doslova tváří v tvář. | klub Atlantik | I. D, II. A, II. B, II. C, II. D |
LISTOPAD | ||
14. ročník soutěžní Ekokonference | Gymnázium Olgy Havlové, O-Poruba | Vybraní žáci z IX. B |
Abeceda peněz, program Kam se kutálí peníze | Škola | II. A, II. B, II. C, II. D |
Dopravní výchova | Dopravní hřiště Orebitská, O-Přívoz | IV. A, IV. B, IV. C |
THeatr ludem, MAXI dílna aneb Fík jde do světa, dramadílna | Škola | I. A, I. B |
Jak to chodí v knihkupectví | KNIHCENTRUM, Dům knihy Ostrava | V. A |
Náboj Junior, soutěž | Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba | Vybraní žáci |
Abeceda peněz, program Zvládneme to ve škole | Škola | IV. A, IV. B, IV. C |
THeatr ludem, Rozkmotřidla aneb jak vyzrát na emoce, dramadílna | Škola | V. A |
Hudební workshop | Klub Atlantik | III. D |
Živá katedrála Prohlídka katedrály s výkladem |
Katedrála Božského Spasitele | III. A |
NBA cup, Juniorská basketbalová liga | Vybraní žáci | |
Prima pokusy, Mikrosvět | Škola | III. A, III. C |
Dobrodružná cesta k planetám | Planetárium Ostrava | V. B, V. C |
Hodina Komenského | Divadlo loutek Ostrava | VII. A, VII. B, VII. C |
O pohár ředitele školy, turnaj ZŠ ve stolním tenise, fotbálku a badmintonu | Ahol, Ostrava-Vítkovice | Vybraní žáci |
Plusy a mínusy Ostravy, soutěž | Klub Parník Ostrava | Vybraní žáci |
Exkurze v KMO | Knihovna města Ostravy | VI. A |
Exkurze HZS MSK | Výškovická 40, Ostrava | Vybraní žáci 8. a 9. ročníku |
Základy bezpečnosti na internetu, Projekt E-Bezpečí,UPOL | Škola | VI. A, VI. B |
FOUKÁ, NEFOUKÁ?! Hudební setkání s dechovými nástroji. | Klub Atlantik | I. B, I. C |
Soustředění pěveckého sboru | Hať | Vybraní žáci |
Exkurze | Svět Komenského Fulnek | V. B |
THeatr ludem, Olda a František, dramadílna | Škola | II. A, II. B, II. C, II. D |
Poruchy příjmu potravy, Dlouhodobý preventivní program Buď OK | Renarkon | IX. B, IX. C |
ŘÍJEN | ||
FOUKÁ, NEFOUKÁ?! Hudební setkání s dechovými nástroji | Klub Atlantik | I. A |
Poruchy příjmu potravy, Dlouhodobý preventivní program Buď OK | Renarkon | IX. A |
Prima pokusy, Sopkohraní | Škola | III. B |
Prima pokusy, Domácí plastelína | Škola | II. D |
NBA cup, turnaj v basketbalu | Hala Tatran | Vybraní žáci |
Komunikace a vztahy, Dlouhodobý preventivní program Buď OK | Renarkon | VIII. A, VIII. B, VIII. C |
Florbal, turnaj | ZŠ Gen. Píky | Vybraní žáci |
Pre-testy ke Cambridge zkouškám, zkouška nanečisto | Škola | Vybraní žáci |
Živá katedrála Prohlídka katedrály s výkladem |
Katedrála Božského Spasitele | III. C |
Branou do minulosti | Archeopark Chotěbuz | IV. C |
Pociťuji! Výchovný koncert, Janáčkova filharmonie | Vesmír | VI. A, VI. B, VIII. A, VIII. C, IX. B, IX. C |
Moravskoslezský matematický šampionát | Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba | Vybraní žáci |
Projekt Bo nám to není jedno! | SVČ Korunka | Vybraní žáci |
Prezentace Španělska | Škola | 8. a 9. ročníky |
Přírodovědný klokan | Škola | 8. a 9. ročníky |
Hudební workshop | Klub Atlantik | III. B, III. C |
Řemeslo má zlaté dno, soutěž | SPŠ společného stravování, Krakovská ul. | Vybraní žáci 9. tříd |
ZÁŘÍ | ||
Bo nám to není jedno | Konference školních parlamentů, SVČ Korunka | Vybraní žáci |
Branou do minulosti | Archeopark Chotěbuz | IV. B |
Exkurze v ČT | Televizní studio Ostrava — Česká televize | II. A |
Setkání Světové školy | Olomouc | Vybraní žáci |
Prodaná nevěsta | Divadlo loutek Ostrava | 6. ročníky |
Adaptační pobyt žáků šestých tříd | Volnočasový areál Myšinec, Budišovice | 6. ročníky |
Hudební dějiny v kostce | Kampus OU | 4. až 9. ročníky |
Tajný deník Adriana Molea | Divadlo loutek Ostrava | 8. ročníky |
Kdo neskáče, není holub | Divadlo loutek Ostrava | V. A, D |
Evropský den jazyků | Škola | 1. až 9. ročníky |