HISTOMAT

Milí spolužáci, vážení rodiče,

oslavte s námi květnový Den rodin!

Připravili jsme pro vás 2 hodinovou dobrodružnou procházku městem s 13 úkoly. Nejen, že se dozvíte něco nového nebo zajímavého, ale ještě máte šanci vyhrát vstupenky do ZOO Ostrava, do Cinema City, nebo na Laser game.

Vytvořte si minimálně dvoučlenná družstva (maminka/syn/tatínek/dcera/babička/dědeček/teta/strýc/kamarádi) a mějte u sebe nabitý telefon. Plnit úkoly musíte popořadě, pokud úkol nesplníte, nemůžete pokračovat, ale vy si určitě poradíte! Za špatnou odpověď odečítáme 10 bodů, ale není důležitý čas, tak se můžete po cestě klidně i občerstvit. Hru nelze rozdělit, musíte si procházku naplánovat a plnit vše najednou.

Nejdříve si nainstalujte do mobilu aplikaci ActionBound a zaregistrujte se pod jménem dítěte. Jakmile ji budete mít, zadejte QR kód naší hry HISTOMAT (historiční Matiční) a hra může začít!

Hrát můžete ode dneška do 31. května včetně a vyhlášení a rozdání cen proběhne 7. června. Jakékoliv dotazy vám budou zodpovězeny u p.u. Macurové (budova Matiční, kabinet fyziky), nebo u předsedy Školního parlamentu v 9. B Václava Jirmana, nebo u místopředsedů – 8. B Tobias D. Sztwiertnia, 8. A Adéla Michálková.

Pokud nemáte k nám cestu, využijte náš e-mail: parlament@zs-mat5.cz.

Moc se těšíme na všechny účastníky

Tým Histomat

Přehled dalších článků | Autor: Základní škola Ostrava, Matiční 5 | Počet přečtení: 197x