KOMUNIKACE MEZI ŠKOLOU A ZÁKONNÝMI ZÁSTUPCI

Vážení rodiče,

od nového školního roku přechází základní škola na jednotný systém komunikace s Vámi, a to prostřednictvím Webové aplikace Bakaláři, která již několik let nahrazuje známky v papírové žákovské knížce, a kterou již někteří z Vás sami využíváte pro běžnou komunikaci se školou a s učiteli Vašich dětí. Nyní Vám učitelé veškeré informace školy o dalších aspektech vzdělávání budou sdělovat touto formou. Najdete je v oddíle Komens. Veškeré kontakty a údaje, které byly v papírových žákovských knížkách, najdete na webových stránkách školy. Prosíme Vás, abyste taktéž Vy s námi komunikovali nejlépe prostřednictvím tohoto systému. Omluvenky po návratu dítěte do školy pište výhradně tímto způsobem (Komens – Poslat zprávu, nahoře změnit Typ zprávy na Omluvení absence). Pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na svého třídního učitele původním komunikačním kanálem, abyste postupně mohli komfortně tímto způsobem se školou komunikovat. Samozřejmě e-mailové adresy na učitele budou stále funkční. Papírové žákovské knížky budou vydávány jen na základě písemné žádosti třídnímu učiteli, kdy důvodem je nepřipojení domácnosti k internetu. Žáci prvního a druhého ročníku, stejně jako účastníci ve školní družině, budou mít navíc k dispozici deníčky.

Vedení školy

Přehled dalších článků | Autor: Základní škola Ostrava, Matiční 5 | Počet přečtení: 1491x