OZDRAVNÝ POBYT ŽÁKŮ 4. TŘÍD

Ve dnech 13. až 26. 3. 2022 se žáci 4. A a 4. B zúčastnili ozdravného pobytu v krásném prostřední Holčovic v hotelu Zlatá Opavice. První týden podnikly děti s animátorkami cestu kolem světa, navštívily například Francii, Řecko, Egypt či Indii. V rámci programu si vyplňovaly cestovní pas, stavěly pyramidy, vyráběly dary pro Kleopatru, dobývaly Bastilu, kreslily nepřítele chiméry apod. Děti byly z programu nadšené, určitě se dozvěděly o cizích zemích spoustu zajímavých informací.

Druhý týden už na nás čekalo dopolední učení, často jsme se učili venku, odpoledne jsme vyráželi na hřiště, sportovali, ale také hráli nejrůznější hry na rozvoj myšlení, paměti a spolupráce. Taktéž jsme využívali místního bazénu, na který se děti velice těšily.

A co by to bylo za školu v přírodě, kdybychom nepodnikali výlety do okolí. Takto jsme navštívili například rozhlednu Na Skalce a safari Pod Jelením vrchem. Místní průvodce nás areálem ochotně provedl a neúnavně odpovídal na zvídavé dotazy dětí.

Po celou dobu pobytu na děti čekal bohatý večerní program, užívali jsme si diskotéku, hudební a filmové večery, přednášku od pana zdravotníka či soutěž Opavice má talent. Některé výkony si opravdu zasloužily náš obdiv.

Rádi bychom poděkovali provozovatelům hotelu za vstřícný přístup a výborné jídlo, ale také rodičům, jejichž zásluhou na děti čekaly nejrůznější odměny či sladkosti.

Mgr. Hana Bartová

Všechny fotografie z galerie Ozdravný pobyt 4. tříd 2022

Přehled dalších článků | Autor: Základní škola Ostrava, Matiční 5 | Počet přečtení: 1252x

Přepnout na klasické zobrazení