Výpis všech článků

PRŮZKUM NÁZORŮ OBYVATEL MĚSTSKÉHO OBVODU MORAVSKÁ OSTRAVA A PŘÍVOZ

Vážení návštěvníci našich webových stránek,

náš zřizovatel, Městský obvod Moravská Ostrava a Přívoz, chystá strategický plán rozvoje na roky 2022–2027 pod názvem „fajnOVA – CENTRUM“.

KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ OSTRAVA

Naše škola je zapojena do pilotního projektu statutárního města Ostravy ve spolupráci s Moravskoslezským paktem zaměstnanosti. Tento projekt je zaměřen na vzdělávání pedagogů a výchovných poradců, podporu zavádění kariérového poradenství na základních školách, na organizaci exkurzí a na správu a organizaci portálu na podporu kariérového poradenství pro město Ostravu. Díky tomuto projektu máme k dispozici aktuální informace o trhu práce, možnost pořádat exkurze pro žáky u regionálních zaměstnavatelů a v neposlední řadě širokou škálu materiálu pro přípravu žáků na volbu své budoucí profese.

TECHNIKA OPĚT V AKCI

Projekt navazuje na podporu technického nadání na naší škole z roku 2018, kdy jsme zřídili Centrum technického nadání – TechnoMat. Cílem tohoto projektu je rozšíření cílové skupiny žáků od těch nejmenších až po žáky devátého ročníku. Na základě dotace z programu Talentmanagement statutárního města Ostravy došlo k rozšíření pomůcek tohoto centra zejména o roboty VEX IQ a stavebnice Merkur.

Projekt je financován s finanční podporou statutárního města Ostravy. (www.ostrava.cz)

BESEDA PRO RODIČE RIZIKA INTERNETU A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Vážení rodiče,

v rámci projektu Kyberšikana má červenou Vás zveme na online besedu pro rodiče Rizika internetu a komunikačních technologií, která se uskuteční ve čtvrtek 9. 9. 2021 od 16.00 do 17.30.

JEDNODUCHÝ MANUÁL PRO KOMUNIKACI SE ŠKOLOU

Vážení rodiče,

připravili jsme pro Vás jednoduchý manuál pro komunikaci se školou v prostředí Bakaláři. Najdete ho v sekci Dokumenty.

ÚVODNÍ TŘÍDNÍ SCHŮZKY 2021/2022

Vážení rodiče,

úvodní třídní schůzky se uskuteční v úterý 7. 9. 2021.

KOMUNIKACE MEZI ŠKOLOU A ZÁKONNÝMI ZÁSTUPCI

Vážení rodiče,

od nového školního roku přechází základní škola na jednotný systém komunikace s Vámi, a to prostřednictvím Webové aplikace Bakaláři...

VÝDEJ OBĚDŮ DNE 1. 9. 2021

Výdej obědů ve školní jídelně dne 1. 9. 2021 bude probíhat od 10.30 do 13.00.

Celkový počet článků: 292